top of page
PTF_0967.jpg
Robotlüps
M²erlin
Fullwood JOZi täiustatud automatiseeritud lüpsirobot igas suuruses farmidele
Ühendage tavapärase ja robotlüpsi eelised, lüpske lehmi automaatselt rühmade kaupa, ilma et oleks vaja otsest järelevalvet.
M²erlin Meridian
RHF_Fullwood_JOZ_Data-Dashboard-21.jpg

Saage tuttavaks FULLSENSE'iga. Tarkvaralahendus, mis muudab keerulised andmed teabeks, mille põhjal muutub teie piimafarmi jaoks õigete otsuste tegemine lihtsaks. Lehma tervisest ja piima kvaliteedist söötmise ja hoolduse tõhususeni. Avastage võimalused.

Lugege rohkem FULLSENSE'i kohta siit.

Streampulse teeb Fullwood JOZ lüpsi ainulaadseks ja võimsaks. Streampulse tehnoloogiaga transporditakse ühe pulsikäigu jooksul suurem kogus piima läbi piimavooliku kui traditsioonilisi lüpsitehnikaid kasutades. Tänu sellele väheneb puhkeperioodil nisakannudes vaakum. Sulgurlihas suudab seetõttu lõõgastuda, hoides samal ajal piima äravoolu optimaalse lüpsikiiruse jaoks avatuna.

See protsess aitab ka väikestel lihastel, mis ümbritsevad piima sektretoorseid rakke, kogu piima rakkudest täielikult välja pigistada, mis tähendab, et 50% piimatoodangust saavutatakse lüpsi esimese kahe minutiga. Udar lüpstakse täielikult tühjaks, mille tulemuseks on tervemad nisad, parem lehma tervis ja suurem piimatoodang. Streampulse on meie ainulaadne lüpsifilosoofia. Selle tehnikaga saate tagada rohkem piima jahutajas, tagades samal ajal oma lehmadele tervislikuma ja mugavama lüpsikogemuse.

streampulse-gallery-07.jpg
bottom of page