top of page

Fullwood Lüpsiplatsid

Fullwood HB50 Kalasaba lüpsiplatsid

Fullwood Quick RE lüpsiplats

Fullwood R²evolution karusell lüpsiplats

Lüpsiplatside komponendid, mis prioritiseerivad operaatori mugavuse, tootlikkuse ja lehmade tervise

Afilab piimaanalüsaator

Afilab piimaanalüsaatori on lisavarustusena saadaval kõikidele meie pakutavatele lüpsiplatsidele. piimanalüsaatori abil saab piima koostisosi kasutada otseste indikaatoritena. Need annavad väärtuslikku teavet söötmise ja karjahalduse kohta. Esmakordselt võimaldab seade lüpsmise ajal mõõta piima rasva, valgu ja laktoosisisaldust. Usaldusväärselt tuvastatakse ka muutused somaatiliste rakkude väärtustes ja veri piimas. 

Samuti on võimalik efektiivselt tuvastada piima komponentide järgi ketoosi ja atsidoosi.

Cotswold automaatne nisakannude loputussüsteem

Cotswoldi automaatne nisakannude loputussüsteem puhastab täielikult nisakannud peale igat lüpsikorda. Patogeenid eemaldatakse nisakannudest ning lehmade ristnakatumise oht lüpsiplatsil lüpstes on välditud.

Peale signaali saamist käivitub loputustsükkel, mis kestab 30 sekundit ja hõlmab endas kahte loputust.

Kannud loputatakse 0,5%-lise vesinikperoksiidi lahusega, peale mida puhutakse süsteem läbi suruõhuga, kuivatades nisakannud ning muutes masina valmis järgmiseks lüpsikorraks.

IMG_20180425_171713.jpg

Afifarm 5.5 karjahaldustarkvara

Afifarmi tarkvaraga juhitakse kõiki meie pakutavaid lüpsiplatse, see on karja arvutipõhise juhtimissüsteemi võti. Tänu sellele tarkvarale jälgib farmihaldur viivitamatult ja lihtsalt kõiki piimatootmisprotsessi olulisi punkte. Lihtne ja intuitiivne liides pakub infot farmijuhatajale õigeaegselt ja võimalikult selgel viisil.

bottom of page