top of page
E-WdLxyXMAA-ue2.jpeg

Fullwood QRE lüpsiplats

quick-RE-cta-bg.jpg

  • PEAMISED EELISED

  • Kiireim lehmade sisenemisega ja väljutamisega lüpsiplats turul, tänu lehmi indekseerivale ASRI väravatele

  • Suurepärane lehmade paigutus lüpsiplatsil tagab kiire kannude kinnituse ning nii lehma kui ka lüpsioperaatori mugavuse

  • Hüdrauliliselt lüpsiplatsi põranda kõrguse seadistamine

  • Võimalus lisada ka lüpsiplatsil söötmine

  • Võimalus tellida plats keldrisüsteemiga, kus pulsaatorid, piimamõõtjad ja muud lisaseadmed asuvad lüpsikanali all keldris, tänu sellele valitseb lüpsiplatsil vaikus luues mugavama keskkonna nii lehmadele kui ka lüpsjatele

  • Lüpsikanal on ääristatud roostevabast terasest ääristega, mis ennetavad sõnniku sattumist lüpsikanalisse.

IMG_20220407_134357.jpg

Suurepärane udarale ligipääsetavus ja liigutatav platsi põrand tagavad lüpsja maksimaalse mugavuse

IMG_20200910_133418.jpg

Võimalus tellida plats keldrisüsteemiga, kus pulsaatorid, piimamõõtjad ja muud lisaseadmed asuvad lüpsikanali all keldris, tänu sellele valitseb lüpsiplatsil vaikus

csm_quick-e_2_715aaeb9bb.jpg

Esiväljapääs avatakse hüdrauliliste silindrite abil nupuvajutusega. See tähendab, et kõik loomad lahkuvad platsilt korraga ja mõne sekundi jooksul.

Lüpsiplatside komponendid, mis prioritiseerivad operaatori mugavuse, tootlikkuse ja lehmade tervise

Afilab piimaanalüsaator

Afilab piimaanalüsaatori on lisavarustusena saadaval kõikidele meie pakutavatele lüpsiplatsidele. piimanalüsaatori abil saab piima koostisosi kasutada otseste indikaatoritena. Need annavad väärtuslikku teavet söötmise ja karjahalduse kohta. Esmakordselt võimaldab seade lüpsmise ajal mõõta piima rasva, valgu ja laktoosisisaldust. Usaldusväärselt tuvastatakse ka muutused somaatiliste rakkude väärtustes ja veri piimas. 

Samuti on võimalik efektiivselt tuvastada piima komponentide järgi ketoosi ja atsidoosi.

Cotswold automaatne nisakannude loputussüsteem

Cotswoldi automaatne nisakannude loputussüsteem puhastab täielikult nisakannud peale igat lüpsikorda. Patogeenid eemaldatakse nisakannudest ning lehmade ristnakatumise oht lüpsiplatsil lüpstes on välditud.

Peale signaali saamist käivitub loputustsükkel, mis kestab 30 sekundit ja hõlmab endas kahte loputust.

Kannud loputatakse 0,5%-lise vesinikperoksiidi lahusega, peale mida puhutakse süsteem läbi suruõhuga, kuivatades nisakannud ning muutes masina valmis järgmiseks lüpsikorraks.

IMG_20180425_171713.jpg

Afifarm 5.5 karjahaldustarkvara

Afifarmi tarkvaraga juhitakse kõiki meie pakutavaid lüpsiplatse, see on karja arvutipõhise juhtimissüsteemi võti. Tänu sellele tarkvarale jälgib farmihaldur viivitamatult ja lihtsalt kõiki piimatootmisprotsessi olulisi punkte. Lihtne ja intuitiivne liides pakub infot farmijuhatajale õigeaegselt ja võimalikult selgel viisil.

bottom of page